SK Baťov vs FK Nové Sady
Datum a čas konání: 14.9.2024 16:00
FK Nové Sady vs SOKOL Opatovice
Datum a čas konání: 8.9.2024 10:00
SK Hranice "B" vs FK Nové Sady
Datum a čas konání: 8.9.2024 13:30
FK Slavonín vs FK Nové Sady
Datum a čas konání: 8.9.2024 10:00
FK Slavonín vs FK Nové Sady
Datum a čas konání: 8.9.2024 11:45
FK Nové Sady vs Sokol Dub nad Moravou
Datum a čas konání: 15.9.2024 13:00
1. | FC Vsetín | 5 | 11:6 | 12 |
2. | SK Hranice | 4 | 10:5 | 10 |
3. | TJ Slovan Bzenec | 5 | 14:7 | 9 |
4. | TATRAN Všechovice | 4 | 8:3 | 9 |
5. | FC TVD Slavičín | 5 | 8:5 | 9 |
6. | TJ Skaštice | 5 | 7:8 | 9 |
7. | 1. HFK Olomouc | 5 | 6:5 | 7 |
8. | SFK ELKO Holešov | 5 | 9:9 | 7 |
9. | FK Kozlovice | 5 | 5:7 | 7 |
10. | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 5:9 | 6 |
11. | FK Šternberk | 4 | 3:4 | 4 |
12. | FK Šumperk | 4 | 5:7 | 4 |
13. | SK Baťov | 4 | 4:7 | 4 |
14. | FC Kvasice | 5 | 5:11 | 3 |
15. | FK Nové Sady | 5 | 4:11 | 1 |
1. | SK Radslavice | 4 | 9:1 | 12 |
2. | FK Hlubočky | 4 | 11:5 | 9 |
3. | FC Beňov | 4 | 17:16 | 9 |
4. | TJ Sokol Bohuňovice | 4 | 9:6 | 7 |
5. | SK Bělkovice-Lašťany | 4 | 11:9 | 7 |
6. | SOKOL Opatovice | 4 | 7:6 | 7 |
7. | FC Želatovice "B" | 4 | 7:11 | 7 |
8. | TJ Kožušany | 4 | 7:8 | 6 |
9. | Sokol Kovalovice | 4 | 13:7 | 4 |
10. | SK Chválkovice | 4 | 11:8 | 4 |
11. | FK Nové Sady | 4 | 4:6 | 3 |
12. | FC SIGMA Hodolany | 4 | 7:12 | 3 |
13. | FK Slavonín | 4 | 5:7 | 2 |
14. | SOKOL Plumlov | 4 | 5:21 | 0 |
1. | Sokol Čechovice | 3 | 14:6 | 9 |
2. | 1. FC Viktorie Přerov | 3 | 10:2 | 9 |
3. | FK Nové Sady | 3 | 11:7 | 9 |
4. | FK Chropyně | 3 | 20:13 | 6 |
5. | FK Slavonín | 3 | 6:5 | 6 |
6. | SULKO Zábřeh | 3 | 6:5 | 6 |
7. | FK Kozlovice | 4 | 8:9 | 6 |
8. | FK Šternberk | 3 | 9:13 | 6 |
9. | SK Hranice "B" | 3 | 9:9 | 4 |
10. | FK Horka nad Moravou | 3 | 7:7 | 3 |
11. | TJ TATRAN Litovel | 3 | 5:6 | 3 |
12. | FK Mohelnice | 3 | 5:7 | 3 |
13. | SK Chválkovice | 3 | 3:6 | 3 |
14. | FK Jeseník | 4 | 3:11 | 2 |
15. | Slovan Černovír | 3 | 6:10 | 0 |
16. | FKM Konice-Jesenec | 3 | 4:10 | 0 |
1. | FKM Konice | 2 | 14:0 | 6 |
2. | FK Slavonín | 2 | 12:0 | 6 |
3. | SULKO Zábřeh | 2 | 12:4 | 6 |
4. | FK Šternberk | 2 | 9:1 | 3 |
5. | Nezamyslice - Němčice | 2 | 12:6 | 3 |
6. | SK Chválkovice | 1 | 5:0 | 3 |
7. | Slovan Černovír | 1 | 3:1 | 3 |
8. | FK Nové Sady | 2 | 1:2 | 3 |
9. | FK Mohelnice | 3 | 6:16 | 3 |
10. | Sokol Velký Týnec | 2 | 1:8 | 0 |
11. | Sokol Olšany | 1 | 0:9 | 0 |
12. | Sokol Čechovice | 1 | 0:9 | 0 |
13. | FK Kozlovice | 3 | 1:20 | 0 |
1. | FK Nové Sady | 2 | 12:0 | 6 |
2. | SULKO Zábřeh | 2 | 14:3 | 6 |
3. | Slovan Černovír | 2 | 15:5 | 6 |
4. | FK Kozlovice | 3 | 6:8 | 6 |
5. | Sokol Olšany | 1 | 9:3 | 3 |
6. | FK Šternberk | 2 | 6:2 | 3 |
7. | SK Chválkovice | 1 | 3:2 | 3 |
8. | FKM Konice | 2 | 7:11 | 3 |
9. | FK Mohelnice | 3 | 2:9 | 2 |
10. | FK Slavonín | 2 | 1:3 | 1 |
11. | Sokol Velký Týnec | 2 | 6:11 | 0 |
12. | Nezamyslice - Němčice | 2 | 6:18 | 0 |
13. | Sokol Čechovice | 2 | 1:13 | 0 |
1. | 1. FC Viktorie Přerov | 2 | 20:1 | 6 |
2. | SK Chválkovice | 2 | 14:1 | 6 |
3. | TJ Smržice | 2 | 7:2 | 6 |
4. | Sokol Tovačov | 3 | 7:5 | 4 |
5. | FK Velká Bystřice | 2 | 8:4 | 3 |
6. | FK Nové Sady | 2 | 4:6 | 3 |
7. | Sokol Dub nad Moravou | 3 | 5:11 | 3 |
8. | Sokol Ústí | 2 | 2:7 | 2 |
9. | FC SIGMA Hodolany | 2 | 1:10 | 0 |
10. | FK Brodek u Přerova | 2 | 0:21 | 0 |
FK Šumperk
FK Nové Sady |
2:1 Podrobnosti |
FC Želatovice "B"
FK Nové Sady |
2:1 Podrobnosti |
FK Nové Sady
FK Horka nad Moravou |
4:3 Podrobnosti |
FK Nové Sady
FKM Konice |
0:2 Podrobnosti |
FK Nové Sady
FKM Konice |
10:0 Podrobnosti |
FK Nové Sady
FK Šumperk |
6:4 Podrobnosti |
FK Nové Sady
TJ Smržice |
0:3 Podrobnosti |
Počet návštěv: 25
Posledních 30 dnů: 0 | Posledních 7 dnů: 0 | Poslední den: 0
© 2024 FK Nové Sady | Všechna práva vyhrazena | fkns@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz